Izdelek ima lahko drugačno embalažo ali etiketo od te, ki je na sliki.
Odpirač za vino Olive wood Luxury line
Odpirač za vino Olive je primeren za domačo rabo in v gostinstvu. Dolžina odpirača predstavlja odličen vzvod s katerim je potrebno le malo moči, da odpremo steklenico.
29,90 €
Ni na zalogi
Preveri razpoložljivost v trgovini
Zaloga po trgovinah
Ni na zalogi
Ni na zalogi
Ni na zalogi
Koželj Wines Brezovica
Danes odprto do: 22:00
Ni na zalogi
Ni več na voljo
Blagovna znamka
Laguiole
Država
Nizozemska
Struktura
odpirači
Dolg opis
Nujen nakup za vse strastne ljubitelje vin ali odlično darilo za nekoga, ki se nad vini šele navdušuje.
- material: kaljeno jeklo in oljčni les
- zapakirano v elegantno črno embalažo
- ni primerno za pranje v pomivalnem stroju
- material: kaljeno jeklo in oljčni les
- zapakirano v elegantno črno embalažo
- ni primerno za pranje v pomivalnem stroju
Stranke so kupile tudi
Carolina rdeča
32,00 €
Jakončič
Slovenija
·
Goriška brda
·
Rdeče
·
Suho
·
2022
·
Rdeča Carolina je srednje intenzivne granatno rdeče barve. Na nosu je vino elegantno in zorjeno, z zaznavnim vonjem po češnjah in češnjevi marmeladi. V ustih je vino suho, sočno, z elegantnimi zrelimi tanini. Karakter v ustih je intenziven, zaznati je popraste in eksotične začimbe, pa tudi čokolado in zorenje v lesu. Zelo kompleksno vino z dolgim pookusom in dolgim življenjem.
Brunello di Montalcino
28,31 €
33,31 €
(15.01% popusta)
Piccini
Italija
·
Toskana
·
Rdeče
·
Suho
·
2020
·
Toskana je epicenter italijanskega vinskega sveta in Montalcino in njegova vina predstavljajo najboljše iz med najboljšega..Čar kompleksnega vina, kot je Brunello di Montalcino, izhaja iz obdobja staranja, v katerem sveže fermentirano vino zori in počasi vpija arome in dišave lesenih sodov.Vino je temno rdeče barve. Polno zrelega okusa, z zaznavami temnih sadežev in mehkih taninov. Vino je izredno elegantno in ima dolg pookus.
Pulltex Termometer za steklenice
20,65 €
Pulltex
Digitalni termometer, zasnovan za vsakodnevno uporabo. Za aktiviranje termometra pritisnite temperaturni senzor, ki se nahaja na sredini termometra. Če želite izklopiti termometer, ga preprosto odstranite iz steklenice.Njegova ovalna oblika (nosilec) zagotavlja popolno delovanje v vseh vrstah steklenic.Baterija je vključena.
Blagovna znamka
Pulltex
Država
Ocene in komentarji
Skupna ocena:
Odpirač za vino Olive wood Luxury line
29,90 €Ocenite izdelek
Za ocenjevanje izdelka morate biti prijavljeni.
Registracija
Prijavi se
Prijava