Slovenija




Pulltex AntiOx Wine Stopper 6 kos
S pomočjo zamaška za mirna vina AntiOx lahko uživate še 10 dni po odprtju steklenice.
59,17 €
Na zalogi.
Čas dostave: 2-4 delovnih dni.
Dolg opis
Vgrajen filter z aktivnim ogljem ustavi proces oksidacije in ohrani vse organoleptične lastnosti vina. Njegova patentirana tehnologija je potrjena s strani najboljših evropskih sommelierjev.
Set šestih (6) kosov v embalaži.
Set šestih (6) kosov v embalaži.
Drugi kupujejo
Tullamore Dew 0,7l
22,92 €
Tullamore Dew
Irska
·
Trikrat destiliran in potrpežljivo staran v kombinaciji starih bourbonovih in sherry sodov, je ta irski viski po svetu poznan po njegovi gladki in nežni aromi.Aroma: lahka, po sladkih citrusih in zelenem jabolku, v kombinaciji podtonov vanilije.Okus: zgodnji okus po svežem sadju vodi do izrazitega, vendar lahkega vrha, ki mu sledi nežni okus lesa in se na koncu razvije v prekrasno vaniljo.Zaključek: odložite kozarec in začutite skoraj masleno mehkobo.
Blagovna znamka
Tullamore Dew
Država
Irska
Volumen
0,7
Alkoholna stopnja
40 %
Cuvee Breg red
15,50 €
Marof
Slovenija
·
Prekmurje
·
Rdeče
·
Suho
·
2017
·
Marof je vinarstvo posvečeno sonaravnim vinom, pridelanim ob minimalnih posegih. Vina so nefiltrirana, proizvedena brez dodatnih kvasovk ter zorijo v velikih hrastovih sodih. V vinu se lahko pojavijo naravne usedline, ki pričajo o minimalnih posegih ter tradicionalnem vinarskem izročilu.Cuvee breg red je globoke, neprosojne, vijolične barve. Cvetica je umirjena, a kompaktna, z veliko zaznav v smeri črnih sadežev, zemlje, suhih začimb, tudi animalična, mesnata nota se najde, dim. Suho, čvrsto, tekstura je žametna, tanini so gibki. Z višjo mero kislin. V ustih se lepo nakaže pikantnost modre frankinje.Vinifikacija: Ročno brano v 10-kilogramske zabojčke. Selekcionirano in specljano grozdje je bilo macerirano 30 dni v 50-hektolitrskih hrastovih čebrih. Brez dodanih selekcioniranih kvasovk. Na finih drožeh zorelo 30 mesecev v francoskih barikih in 25-hektolitrskih hrastovih sodih. Brez bistril čistil in filtracije.
Paket Zlata rezerva za (ne)napovedane obiske
156,73 €
180,15 €
(13% shranjeno)
Koželj, Hiša Dobrih Vin
Napovedani ali ne, obiski so obiski. Poleti mora biti pijača vedno pripravljena. In ohlajena. Lahko navdušite z rdečim vinom, belim, gin tonikom ali proseccom – za vsakega se nekaj najde.Paket vsebuje:6x Penina Brut - DAR SONCA8x Franklin Indian Tonic 0,5L - FRANKLIN & SONS1x Gin PLYMOUTH3x Rebula - BENEDETIČ3x Cabernet sauvignon - KRISTANČIČVina vsebujejo sulfit.
Blagovna znamka
Koželj, Hiša Dobrih Vin
Ocene in komentarji
Skupna ocena:

Pulltex AntiOx Wine Stopper 6 kos
59,17 €Ocenite izdelek
Za ocenjevanje izdelka morate biti prijavljeni.
Registracija
Prijavi se
Prijava