Izdelek ima lahko drugačno embalažo ali etiketo od te, ki je na sliki.
OLD TOWER GIN & TONIC 250ml
Ta moderni koktajl prinaša svežino in barvo v svet tradicionalnega gina s tonikom. Njegova osnova je kakovosten gin, ki je kombiniran z izbranimi zelišči in začimbami.
1,97 €
Na zalogi
Preveri razpoložljivost v trgovini
Zaloga po trgovinah
Ni na zalogi
Ni na zalogi
Ni na zalogi
Koželj Wines Brezovica
Danes odprto do: 15:00; po dogovoru
Ni na zalogi
Čas dostave: 2-4 delovnih dni znotraj Slovenije, 4-6 dni izven Slovenije
Blagovna znamka
St. Nicolaus
Tip
gin
Volumen
0,25 L
Alkoholna stopnja
4,9 %
Stranke so kupile tudi
Prosecco 0,375l
5,02 €
5,90 €
(14.92% popusta)
Soligo
Italija
·
Veneto
·
Belo
·
Extra dry
·
Proizveden iz sorte Glera.Slamnato rumene barve z zelenkastimi odtenki.Vonj po hruški, jabolku, slivi.V ustih je vino sveže, dobro uravnoteženo, z obstojnim okusom zaradi pikantnih not.Postrezite pri temperaturi 4-6 °C.Je odličen aperitiv. Lahko ostane na mizi in spremlja vse jedi.Najbolje popiti mladega.
Old Tower Dry Gin (blue) 0,7l
13,50 €
St. Nicolaus
Edinstven svetlo modri slovaški gin z izjemnim in kompleksnim profilom okusa, odličen za pripravo koktajlov in mešanje drugih pijač.
Blagovna znamka
St. Nicolaus
Volumen
0,7
Alkoholna stopnja
37,5 %
Vodka ABSOLUT 1l
23,39 €
Absolut
Kljub svoji čistosti pa ima prepoznaven okus: bogat, poln in kompleksen, pa vendar gladek in mehak z izrazitim značajem zrnja, ki mu sledi pridih suhega sadja.Glavni sestavini Absolut vodke sta voda in zimska pšenica. Voda prihaja iz globokih vodnjakov v Åhusu, kjer je odlično zaščitena pred vsemi nečistočami. Zimska pšenica pa se razlikuje od drugih žit po tem, da se seje in žanje jeseni. Raste torej pozimi pod globokim švedskim snegom, kar razvije njeno trdo zrnje, zmanjšana pa je tudi uporaba gnojil. Absolut ponuja tudi različne vrste vodke z okusi, pri čemer vse združuje to, da so narejene izključno iz naravnih sestavin in ne vsebujejo nobenega dodanega sladkorja.
Blagovna znamka
Absolut
Volumen
1
Alkoholna stopnja
40 %
Penina Extra Brut Rose
17,49 €
Vinska Klet Frelih
Slovenija
·
Dolenjska
·
Rose
·
Extra brut
·
2018
·
Barva je nežna lososova, mehurčki fini, številnejši. Cvetica je dozorela, najdemo maslo, kruhovo skorjo, a še vedno z lepo mero rdečkastih sadežev. Suho, z živahno kislino, ki daje lepo vertikalnost, tekstura mehurčkov je lepa fina, okus jasen. Elegantna.Pridelana po klasični metodi, 36 mesecev je zorela na kvasovkah.Nagrade:bronasta medalja Decanter London 2019, 89 points.
Blagovna znamka
Država
Regija
Dolenjska
Barva
rose
Volumen
0,75
Sorta
Žametna črnina
Struktura
peneče vino
Sladkorna stopnja
extra brut
Letnik
2018
Alkoholna stopnja
11,5 %
Vsebuje
sulfit
Ocene in komentarji
Skupna ocena:
OLD TOWER GIN & TONIC 250ml
1,97 €Ocenite izdelek
Za ocenjevanje izdelka morate biti prijavljeni.
Registracija
Prijavi se
Prijava