zaposlitev

pridruži se nam

Smo podjetje, ki prisega na usklajeno rast podjetja in zaposlenih. Vedno iščemo nove izzive. Vsak sodelavec je pomemben člen podjetja. Se podpiramo, spodbujamo in sodelujemo. Verjamemo v cilje, strokovnost, zanesljivost in odgovornost.
Posamezniku omogočamo razgibano delo v timu z spoznavanjem novih trendov, nenehnega učenja in številna nova doživetja.

Delo v skladišču in razvoz blaga

Opis delovnega mesta:
Smo trgovsko podjetje, specializirano na prodajo vin in žganih pijač. Smo eden največjih ditributerjev vin v Sloveniji.
Smo perspektivna ekipa, z bogatim strokovnim znanjem in praktičnimi izkušnjami. V svoj kolektiv vabimo zanesljivo osebo – voznika dostavnega vozila (kombi) za razvozu blaga po Sloveniji. Če vas takšno delo veseli in izpolnjujete pogoje zanj, vas vabimo k prijavi.

Nudimo:
- Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesecev,
- Zaposlitev za polni delovni čas, delo se pretežno opravlja med 7.00 in 15.00,
- Urejeno delovno okolje in prijetno delovno klimo,
- Stabilno in urejeno plačilo,
- Takojšen začetek dela.

Naloge:
- Dostava blaga na področju Slovenije,
- Razvozi blaga se opravljajo znanim kupcem po dodeljenem razporedu oz. rutah,
- Občasno izvajanje drugih enostavnih skladiščnih opravil,
- Po potrebi nadomeščanje sodelavcev na podobnih in podobno zahtevnih delih,
- Opravljanje podobnih del po navodilih in zadolžitvah nadrejenega.

Pričakujemo:
- Veljaven vozniški izpit B kategorije,
- Izkušnje in obvladovanje vožnje dostavnih vozil,
- Veselje do dela s strankami,
- Vestnost in zanesljivost pri delu,
- Prijaznost do strank in ustrežljivost,
- Sposobnost sledenja navodilom, samostojnost, odgovornost in dobro komunikativnost.

Ti je nekaj zadišalo? Kar zaupaj svoji intuiciji! :)

V spodnji povezavi nam zaupaj svoje podatke in izkušnje (in vprašanja, če se ti zastavijo).
Prijave sprejemamo do 18.3.2020.

Spoznati si želimo vse izjemne, posebne, neustrašne. Pišite nam, kje se vidite v našem timu, da se čim prej spoznamo.

Postanite del naše ekipe!

Naredite svoj naslednji karierni korak in postanite del našega podjetja.
Izpolni obrazec in potrudili se bomo s čim hitrejšim odgovorom.
Izberite veljavni datum med 1900-01-01 in 2007-04-04
Mailing lists: Default

Priljubljeni

Starostna omejitev

Vsebina spletne strani je zaradi ponudbe
alkoholnih pijač namenjena polnoletnim osebam.