zaposlitev

pridruži se nam

Smo podjetje, ki prisega na usklajeno rast podjetja in zaposlenih. Vedno iščemo nove izzive. Vsak sodelavec je pomemben člen podjetja. Se podpiramo, spodbujamo in sodelujemo. Verjamemo v cilje, strokovnost, zanesljivost in odgovornost.
Posamezniku omogočamo razgibano delo v timu z spoznavanjem novih trendov, nenehnega učenja in številna nova doživetja.

Delo v skladišču in razvoz blaga

Opis delovnega mesta:
Smo trgovsko podjetje, specializirano na prodajo vin in žganih pijač. Smo eden največjih ditributerjev vin v Sloveniji.
Smo perspektivna ekipa, z bogatim strokovnim znanjem in praktičnimi izkušnjami. V svoj kolektiv vabimo zanesljivo osebo za delo v skladišču in pomoč v razvozu blaga po Sloveniji. Pričetek dela takoj.

Nudimo:
- Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesecev
- Zaposlitev za polni delovni čas
- Urejeno delovno okolje in prijetno delovno klimo
- Strokovno nadgradnjo vaših znanj
- Stabilno in urejeno plačilo
- Takojšen začetek dela

Naloge:
- Skrb za urejenost skladišča
- Priprava blaga za stranke
- Urejanje regalov
- Zlaganje blaga v skladišče
- Polnjenje in sortiranje blaga na police
- Izvajanje transportnih opravil
- Izvajanje drugih enostavnih skladiščnih opravil
- Opravljanje podobnih del po navodilih in zadolžitvah nadrejenega
- Po potrebi nadomeščanje sodelavcev na podobnih in podobno zahtevnih delih

Pričakujemo:
- Delovne izkušnje vsaj 1 leto na enakih ali podobnih delovnih mestih
- Veselje do dela s strankami
- Poznavanje dela z računalnikom
- Vozniški izpit B kategorije
- Vestnost in zanesljivost pri delu
- Sposobnost sledenja navodilom, samostojnost, sposobnost timskega dela

Ti je nekaj zadišalo? Kar zaupaj svoji intuiciji! :)

V spodnji povezavi nam zaupaj svoje podatke in izkušnje (in vprašanja, če se ti zastavijo).
Prijave sprejemamo do 20.6. 2019.

Spoznati si želimo vse izjemne, posebne, neustrašne. Pišite nam, kje se vidite v našem timu, da se čim prej spoznamo.

Postanite del naše ekipe!

Naredite svoj naslednji karierni korak in postanite del našega podjetja.
Izpolni obrazec in potrudili se bomo s čim hitrejšim odgovorom.
Izberite veljavni datum med 1900-01-01 in 2006-07-23
Mailing lists: Default

Favourites

Starostna omejitev

Vsebina spletne strani je zaradi ponudbe
alkoholnih pijač namenjena polnoletnim osebam.