Izdelek ima lahko drugačno embalažo ali etiketo od te, ki je na sliki.
Preliv jabolčnega kisa 250ml
Jabolčni kis, ki ga odlikujejo uravnotežena kislina in očarljiv šopek sadnih in vanilijevih not.
8,87 €
Na zalogi
Preveri razpoložljivost v trgovini
Zaloga po trgovinah
Nizka zaloga
Nizka zaloga
Na zalogi
Koželj Wines Brezovica
Danes odprto do: 22:00
Nizka zaloga
Čas dostave: 2-4 delovnih dni znotraj Slovenije, 4-6 dni izven Slovenije
Dolg opis
Ta kis dobimo s kombinacijo svežega jabolčnega soka, ki mu na koncu dodamo še malo modenskega balzamičnega kisa. Dobljena mešanica se nato stara v sodih iz francoskega hrasta. Rezultat je jabolčni kis, ki ga odlikujejo uravnotežena kislina in očarljiv šopek sadnih in vanilijevih not.
Sestavine: jabolčni kis, koncentriran jabolčni sok, balzamični kis iz Modene
Staranje: v sodih iz francoskega hrasta
Predlogi za serviranje: kuhana in surova zelenjava, solate, ribe in belo meso.
Jabolčni kis 80%, koncentriran jabolčni sok, Balzamični kis iz Modene 2% (vinski kis, kuhan grozdni mošt). Vsebuje sulfite.
Sestavine: jabolčni kis, koncentriran jabolčni sok, balzamični kis iz Modene
Staranje: v sodih iz francoskega hrasta
Predlogi za serviranje: kuhana in surova zelenjava, solate, ribe in belo meso.
Jabolčni kis 80%, koncentriran jabolčni sok, Balzamični kis iz Modene 2% (vinski kis, kuhan grozdni mošt). Vsebuje sulfite.
Stranke so kupile tudi
Teranino 0,7l
19,99 €
Rossi
Hrvaška
·
Hrvaška istra
·
Teranino Rossi je fin liker iz avtohtone istrske sorte teran, obogaten z maceracijo divjega sadja in izbranimi začimbami. Na nosu in okusu je to okrepljeno vino prežeto z notami borovnic, divjega sadja in citrusov z rahlim sladkim priokusom cimeta in nageljnovih žbic. Liker je zelo lahek in piten.Priporočena temperatura serviranja je 10 – 12°C.Postrežemo ga ohlajenega in čistega, brez ledu. Odlično se poda v kombinaciji s čokoladnimi sladicami ali sladicami iz gozdnih jagod ali kot zdravica po obilnem obroku.
Preliv Giusti classic z balzamičnim kisom in malinami 150ml
5,96 €
Giuseppe Giusti
Bogat šopek dišav in okusov Balzamičnega kisa iz Modene, ki je dobitnik treh zlatih medalj, ki je obogaten z malinami, ki so več kot 6 mesecev zoreli v hrastovih sodih in ustvarjajo to posebno gosto, sladko in gladko začimbo.Sestavine: kuhan grozdni mošt, vinski kis in malinov sokStaranje: v starih hrastovih sodihPredlogi za serviranje: različni kosi jagnjetine, govedine ali svinjine; primerna kot priloga za sirne krožnike in vanilijev sladoled.Balzamični kis iz Modene 39% (vinski kis, kuhan grozdni mošt), kuhan grozdni mošt, glukoza, fruktozni sirup, malinin sok in malinin pire 5%, modificiran koruzni škrob, aroma. Vsebuje sulfite.Shranjujte pri sobni temperaturi tudi po odprtju.
Balzamični kis 2 gold medals Cubic 250ml
15,60 €
Giuseppe Giusti
Klasika družine Giusti, “Il Classico” je zelo vsestranski izdelek, ki se uporablja svež ali segret. Za dobro gostoto in optimalno ravnovesje med sladkim in kislim je značilen prizvok zrelega sadja, sladkega korena in črnega popra.Staranje: v hrastovih sodih z dodatkom staranega balzamičnega kisa, ekstrahiranega iz stoletij starih sodov.Predlogi za serviranje: zelenjava, surovo meso, jajca, ribe in belo meso.Kuhan grozdni mošt, vinski kis. Vsebuje sulfite.Shranjujte pri sobni temperaturi tudi po odprtju.
Čokolada temna Lešnik, 90 g
4,50 €
Okusi Slovenije
Unikaten in odličen okus.
Blagovna znamka
Okusi Slovenije
Država
Ocene in komentarji
Skupna ocena:
Preliv jabolčnega kisa 250ml
8,87 €Ocenite izdelek
Za ocenjevanje izdelka morate biti prijavljeni.
Registracija
Prijavi se
Prijava