100% Ekstra deviško oljčno olje iz istrskega nasada Monte Rosso. Stisnjeno v nekaj urah po obiranju. Svetovno nagrajeno.
Je zelo sadnega okusa, pripravljeno iz šestih sort oljk (Istrska belica, Leccino, Pendolino, Maurino, Ascolana in Picholine).
Olje je primerno za pripravo solat, uživanje s sirom ali kot dodatek drugim jedem.
Izdelek ima lahko drugačno embalažo ali etiketo od te, ki je na sliki.
Olje oljčno ekstra deviško Premium 0,5l
100% Ekstra deviško oljčno olje iz istrskega nasada Monte Rosso. Stisnjeno v nekaj urah po obiranju. Svetovno nagrajeno. Je zelo sadnega okusa, pripravljeno iz šestih sort oljk (Istrska belica, Leccino, Pendolino, Maurino, Ascolana in Picholine).
22,90 €
Na zalogi
Preveri razpoložljivost v trgovini
Zaloga po trgovinah
Ni na zalogi
Nizka zaloga
Na zalogi
Koželj Wines Brezovica
Danes odprto do: 22:00
Na zalogi
Čas dostave: 2-4 delovnih dni znotraj Slovenije, 4-6 dni izven Slovenije
Dolg opis
Stranke so kupile tudi
Olje oljčno ekstra deviško Casa Blend 1l
29,90 €
Monterosso
100% Ekstra deviško oljčno olje iz istrskega nasada Monte Rosso. Stisnjeno v nekaj urah po obiranju. Je nežnega okusa, pripravljeno iz več različnih sort oljk.Nežna aromatika je primerna za tiste, ki imajo radi nežne okuse. Olje je primerno za pripravo jedi, tudi za toplotno obdelavo (kuhanje, pečenje…).
Refošk
5,89 €
Simčič Igor & Karol & Marijan
Slovenija
·
Goriška brda
·
Rdeče
·
Suho
·
2021
·
Refošk je vino pridelano iz grozdja sorte refošk. Je intenzivno rdeče-vijolične barve. Vonj spominja na ribez, maline in borovnice. Po okusu je sveže, vabljivo in pitno.
Blagovna znamka
Država
Regija
Goriška brda
Barva
rdeče
Volumen
0,75
Sorta
Refošk
Struktura
sveže rdeče vino
Sladkorna stopnja
suho
Letnik
2021
Alkoholna stopnja
12 %
Vsebuje
sulfit
Ocene in komentarji
Skupna ocena:
Olje oljčno ekstra deviško Premium 0,5l
22,90 €Ocenite izdelek
Za ocenjevanje izdelka morate biti prijavljeni.
Registracija
Prijavi se
Prijava