Globoka zlatorumena barva. Kompleksna aroma temelji na zrelem sadju z eksotičnim pridihom in rahlimi sledmi vonja lesa. Za okus je značilna nežna in elegantna svežina, zelo tipična za to vino. Pookus je mineralen in topel kar povdari telo.
Vino in hrana: Zelo značilno aperitivno vino za male uvodne zalogaje, dobro se sklada tudi z lahkimi ribami in belim mesom. Mladi mastni siri so idealna kombinacija.

Izdelek ima lahko drugačno embalažo ali etiketo od te, ki je na sliki.
Vitovska grganja
Kompleksna aroma temelji na zrelem sadju z eksotičnim pridihom in rahlimi sledmi vonja lesa. Za okus je značilna nežna in elegantna svežina.
31,20 €
Na zalogi
Preveri razpoložljivost v trgovini
Zaloga po trgovinah

Na zalogi

Ni na zalogi

Na zalogi

Koželj Wines Brezovica
Danes odprto do: 22:00
Na zalogi
Čas dostave: 2-4 delovnih dni znotraj Slovenije, 4-6 dni izven Slovenije
Blagovna znamka
Država
Regija
Kras
Barva
oranžno
Volumen
0,75 L
Sorta
Vitovska grganja
Struktura
mirno macerirano vino
Sladkorna stopnja
suho
Letnik
2020
Alkoholna stopnja
12 %
Vsebuje
sulfit
Dolg opis
Temperatura serviranja
12 °C
Videz
Globoka zlatorumena barva.
Vonj
Kompleksna aroma temelji na zrelem sadju z eksotičnim pridihom in rahlimi sledmi vonja lesa.
Okus
Za okus je značilna nežna in elegantna svežina, zelo tipična za to vino.
Ujemanje s hrano
ribami, belim mesom, siri
Drugi kupujejo
Merlot
22,90 €
Slavček
Slovenija
·
Vipavska dolina
·
Rdeče
·
Suho
·
2018
·
Rubinasto rdeče barve z rdečimi odtenki. Sadna cvetica - suhe slive in gozdni sadeži. Mogočna struktura. Vino ima dolgi pookus.
Zelen
9,90 €
Vipava 1894
Slovenija
·
Vipavska dolina
·
Belo
·
Suho
·
2018
·
Vino iskrivo zelene barve. Intenzivno izražene sortne lastnosti z zaznavami koščičastega sadja, mediteranskih dišavnic, lovorja in citrusov.Vino polnega okusa z zaznavami arom zelišč in tropskega sadja. Harmonično vino z dolgim in širokim pookusom.Ročno obrano grozdje. Krajša maceracija grozdne drozge, prešanje in bistrenje mošta s pomočjo sedimentacije. Fermentacija rahlo motnega mošta na temperaturi med 13 °C in 20 °C. Del vina je fermentiral v barik sodih. Vino je prešlo delni biološki razkis. Štirimesečno zorenje vina na drožeh brez prvega pretoka v cisternah iz nerjavečega jekla.
Blagovna znamka
Linija
Vipava Prestige
Država
Regija
Vipavska dolina
Barva
belo
Volumen
0,75
Sorta
Zelen
Struktura
sveže belo vino
Sladkorna stopnja
suho
Letnik
2018
Alkoholna stopnja
12,5 %
Vsebuje
sulfit
Ocene in komentarji
Skupna ocena:

Vitovska grganja
31,20 €Ocenite izdelek
Za ocenjevanje izdelka morate biti prijavljeni.
Registracija
Prijavi se
Prijava